Jeśli chcemy zakupić nasiona marihuany – to możemy być spokojni – w Polsce jest to całkowicie legalne, bowiem sprzedaje się je w celach kolekcjonerskich, służą w gastronomii i znajdują zastosowanie jako składnik wielu kadzideł dostępnych na rynku. 

Legalny zakup nasion marihuany 

nasiona marihuany legalneZakupu nasion marihuany możemy dokonać w niezliczonej ilości sklepów internetowych, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Jednak najpierw należy zweryfikować, czy dany dostawca, rzeczywiście proponuje ziarna najlepszej jakości. Jak to zrobić? Dobrzy sprzedawcy mają w swoim asortymencie wyłącznie nasiona feminizowane, opatrzone datą ważności. Jeśli jakiś sklep proponuje nam zakup bez daty ważności, lepiej od razu szukać innego dostawcy. Tylko nasiona, które są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, zachowują swoje właściwości i są zdolne do wydania plonu. Zakupić nasiona marihuany legalne możemy też w sklepach stacjonarnych, jednak jest ich znacznie mniej niż sklepów stacjonarnych. Nie mamy tam też tak dużego wyboru. Natomiast ich plusem jest możliwość bezpośredniego omówienia nabywanego towaru ze sprzedawcą. Dla wielu osób jest to bardzo ważne. Koszt nasion marihuany jest mocno zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Oczywiście najdroższe są te o najwyższym stężeniu THC, który jest odpowiedzialny za działanie psychoaktywne. Jednakże pamiętajmy, że hodowanie roślin jest zabronione w polskim prawodawstwie, a dozwolony jest jedynie obrót nasionami, jak również ich posiadanie. 

W ostatnim czasie daje się zauważyć, że w internecie spotykamy coraz więcej sklepów, oferujących nasiona marihuany. Jest to związane z rosnącym na nie zapotrzebowaniem, nie jest bowiem wykluczone, iż w niedługim czasie uprawa marihuany na własny użytek będzie legalna.