Kilka dni temu wybrałam się z moją ulubioną koleżanką do sklepu. W galerii handlowej spotkałyśmy jeszcze kolegę z którym wypiłyśmy kawę po czym udałyśmy się na dalsze zakupy. Aby móc dokonać dobrych wyborów postanowiłyśmy, że najpierw przejdziemy się po interesujących nas sklepach a później porównamy to, co nam wpadło w oko.

Modna bluza z nadrukiem ze sklepu

bluzy z nadrukiem w sklepieMi najbardziej spodobały się bluzy. Bluzy z nadrukiem w sklepie, który mi się spodobał, wisiały na wieszakach jeden obok drugiego. Nadruki na odzieży są bardzo modne. Mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe oraz prezentować różnego rodzaju wzory. Bluzy z nadrukiem są modne praktycznie w każdym wieku. Kolory, które się teraz nosi nie mają największego znaczenia. Owszem są kolory, które są modne. Tak jak na przykład, miodowy czy musztardowy. Nie oznacza to jednak, że bluzy w pozostałych kolorach nie są modne. Moje ulubione bluzy z nadrukiem to te z różnorakimi napisami. Lubię śmieszne i zabawne napisy na bluzach. Noszę je nie tylko po domu, ale także ubieram je zawsze wtedy, gdy muszę czuć się wygodnie. Dobra bluza powinna być wykonana z dobrej jakości bawełny. Bluza może być zapinana na zamek lub wkładana przez głowę. Może też być z kieszeniami lub bez. Ja najbardziej lubię bluzy z kapturem typu kangurka. W taką bluzę można włożyć ręce do jednej kieszeni, która jest wspólna dla obu rąk. Jest to świetne rozwiązanie także dla tych, którzy chcieliby tam wrzucić jakiś drobiazg, który nie zmieściłby się do tradycyjnej kieszeni.

Poza tym taka kieszeń pełni także funkcję dekoracyjną i ozdobną. W zasadzie bluza to najbardziej popularna część garderoby. Bluzy mogą być noszone do sportowych stylizacji, ale też i do tych bardziej eleganckich. Dzisiejsza moda nie jest na tyle sztywna, że nie pozwala łączyć tych obu styli.