Mam dwie siostrzenice. Jedna z nich jest w wieku przedszkolnym, druga zaczyna niedługo szkołę. Są to typowe dziewczynki, które uwielbiają królewny, laki i róż. Nazywam je swoimi księżniczkami. Specjalnie dla nich jakiś czas temu moja siostra zamówiła domek dla lalek, wykonany z drewna. Dziewczynki w miarę zgodnie się nim wspólnie bawią, zauważyłam jednak, że domek przydałoby się uzupełnić. 

Wyposażenie domku dla lalek

drewniane meble dla lalekKiedy byłam mała uwielbiałam bawić się lalkami. Miałam całą kolekcję ubranek i butów i różnego rodzaju akcesoriów. W obecnych czasach wybór tego rodzaju zabawek jest jeszcze większy. Doświadczam tego, bo mam dwie siostrzenice, które są typowymi przedstawicielami stereotypowych dziewczynek. Każda z nich, zapytana o największe marzeni odpowiada, że chciałaby zostać księżniczką. Uwielbiaj też zabawy lalkami. Od jakiegoś czasu maj do wspólnej zabawy piękny, drewniany domek dla lalek. Brakuje w nim jednak trochę mebli. Na szczęście zbliża się dzień dziecka i postanowiłam wykorzystać okazję. Zamówiłam im drewniane meble dla lalek, które wykonała firma mojego znajomego. Cały zestaw jest bardzo dokładnie dopracowany. Mebelki wyglądają jak takie dla dorosłych. Mają nowoczesny wygląd, ale przy tym nie tracą nic z dziewczęcych zabawek. Co najważniejsze są podobnie jak cały domek wykonane z drewna. Jest więc to w pełni bezpieczna zabawka zarówno dla dzieci, jak i dla całego środowiska. Dziewczynki na pewno ucieszą się z takiego prezentu. 

Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale mam dwie siostrzenice, które rozpieszczam na tyle, na ile moja siostra mi na to pozwala. Zbliża się dzień dziecka i z tej okazji kupiłam im całe wyposażenie do domku dla lalek, które dostały jakiś czas temu od rodziców. Mebelki, podobnie jak cały domek, wykonane są z drewna.