Uwielbiałam dostawać prezenty i wszyscy moi znajomi o tym wiedzieli. Dostawałam często od nich różne drobiazgi, z których byłam zawsze bardzo zadowolona. W tym roku zdecydowałam się wyprawić swoje trzydzieste urodziny i zaprosić wszystkich na imprezę, którą urządzałam w domu.

Elegancka lampa w sypialni

lampy do sypialniO urodzinach powiadomiłam najbliższe mi osoby, bo uznałam, że nie miałam aż tak dużo miejsca. Postanowiłam także ułatwić im zadanie z kupieniem prezentu, bo doskonale wiedziałam czego chcę. Pewnego dnia na zakupach widziałam lampy do sypialni i jedna mi się w szczególności spodobała. Była elegancka i w orientalnym stylu, który bardzo lubiłam. Dałam znać wszystkim, że jak zastanawiają się nad prezentem to mam dla nich gotowe rozwiązanie. Lampa nieco kosztowała, ale na wszystkich razem to wcale nie był taki duży koszt a ja wolałam dostać jeden ale porządny prezent. Małgosia, moja najbliższa przyjaciółka zapytała gdzie widziałam taką lampę i wskazałam jej ten konkretny sklep. Już byłam pewna, że w sypialni będę miała tę piękną orientalną i bardzo elegancką lampę. W dniu imprezy z niecierpliwością czekałam na znajomych. Kiedy w końcu się pojawili i przynieśli ze sobą karton to wiedziałam, że w środku była ta elegancka lampa, którą sobie upatrzyłam jakiś czas temu. Od razu ją wypakowałam i ustawiłam w sypialni na stoliku. Pasowała idealnie i byłam znajomym wdzięczna za ten prezent. Wieczór spędziłam dość przyjemnie i bawiłam się świetnie. Dostałam w końcu wymarzony prezent.

Z lampy korzystałam codziennie. Lubiłam czytać przy blasku jej światła, które było jasne. Później jeszcze znalazłam w tym samym sklepie lampę wiszącą do salonu i od razu postanowiłam ją kupić. Również była elegancka i w stylu, który zdecydowanie mi odpowiadał.