Czasem zastanawiamy się co kupić w prezencie bliskiej osobie. Zapominamy często o jakże prostym, użytecznym i pysznym rozwiązaniu z którego będzie zadowolony każdy kawosz. Pyszna i aromatyczna kawa może być wspaniałym prezentem. Na każdą okazję i dla każdej osoby. Wybór jest ogromny. 

Idealny prezent to kawa Illy

kawy illyChcąc obdarować bliską osobę kawą czasem zastanawiamy się nad tym jaką kawę wybrać. W takim wypadku można podarować takiej osobie kawę którą już dobrze zna. Warto jednak pokusić się o obdarowanie bliskiego czymś nowym. Będzie to świetna okazja do poznania nowych smaków, rozsmakowania się w tym aromatycznym napoju. Decydując się na taki prezent warto wziąć pod uwagę kawy Illy. Marka posiada w swojej ofercie szereg rodzajów kaw od klasycznego espresso aż do kaw bezkofeinowych. Najlepsza kawa to ta która składa się w 100% z arabiki uprawianej w różnych częściach świata np. Gwatemalii, Brazylii czy Etiopii. Różnią się zawartością kofeiny, stopniem palenia, rodzajem (ziarnista lub mielona), goryczą, słodyczą, wyczuwalnymi aromatami czy intensywnością smaku. Co ciekawe ziarniste kawy marki Illy pakowane są w piękne, ozdobne puszki które później po wypiciu kawy będą wspaniale się nadawać do przechowywania różnych drobiazgów. Najważniejsza jest jakość oferowanych produktów przez co możemy mieć pewność iż obdarowana osoba z pewnością będzie zadowolona z takiego prezentu. Wiele osób w dzisiejszych czasach zwraca uwagę na sposób pozyskiwania surowców i warunki pracy osób zaangażowanych w produkcję. Powinniśmy zwrócić uwagę na jakość i warunki pozyskiwania ziaren oraz dbanie o środowisko naturalne.

Wszystkie powyższe zalety wskazują iż kawa może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby czy współpracownika. Na pewno zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Szeroki asortyment produktów pozwala na wybranie odpowiednich ziaren i dopasowanie ich do preferencji osoby obdarowywanej. Warto tylko zwrócić uwagę na jakość kupowanej kawy.