Parę lat temu przeprowadziłem się z żoną do większego miasta. Oboje pracowaliśmy w międzynarodowej firmie i wiedliśmy bardzo dobre życie. W pewnym momencie naszego życia zrozumieliśmy jednak, że nasze drogi powinny się rozejść. Chcieliśmy rozstać się w zgodzie, aby zapewnić dzieciom maksymalny komfort tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Porada prawna w sosnowieckiej kancelarii

sosnowiec porady prawneRazem z żoną zaczęliśmy szukać doświadczonych osób, które miały nam ułatwić proces rozwodowy. Jeśli chodzi o Sosnowiec porady prawne są tutaj łatwo dostępne. Skontaktowaliśmy się z jedną z popularniejszych kancelarii w mieście i zaczęliśmy się z nimi konsultować. Podczas pierwszej rozmowy zaznaczyliśmy w jaki sposób chcemy zakończyć sprawy związane z małżeństwem, a także jakie mamy oczekiwania. Dzięki temu, że prawnicy fachowo i rzetelnie przeprowadzili nas przez cały proces rozwodowy, oboje mogliśmy rozpocząć nowe życie i rozstać się w przyjaźni. Nasi prawnicy przygotowali komplety dokumentacji potrzebnej do sprawy w sądzie, zajęli się również sporządzaniem pism procesowych oraz występowaniem w naszym imieniu przed instytucjami różnych instancji. Ponieważ posiadaliśmy nieruchomość w mieście oraz kilka innych aktywów wspólnie z kancelarią na bieżąco ustaliliśmy w jaki sposób przejdą one w posiadanie moje lub żony. Dzięki ich sprawnej pracy, a także rzetelnych usługach przeszliśmy przez cały proces bez szwanku. Sprawne działanie prawników oszczędziło nam wielu trudów oraz przykrych konsekwencji. Gdy nasz proces rozwodowy się zakończył, oboje podziękowaliśmy prawnikom wspaniałej pracy na rzecz naszego wspólnego dobra. Każde z nas wyszło zadowolone z sali sądowej i w konsekwencji dalej pozostaliśmy zgraną rodziną.

Jakiś czas temu moje małżeństwo dobiegło końca. Na szczęście, razem ze swoją byłą żoną udałem się do doświadczonej kancelarii adwokackiej, w której otrzymaliśmy fachową pomoc. Dzięki temu, wspólnie przeszliśmy przez cały proces w sądzie bez szwanku, a nasza relacja do dziś jest w pełni przyjacielska.