Zegarki sportowe cieszą się szczególnie wśród kobiet dużą popularnością. Nie są jednak tym samym czym smartwatche, chociaż i te mogą być przeznaczone do sportu. Smartwach ma własny system operacyjny, dzięki niemu dostajemy powiadomienia np. o przyjściu maila, czy sms-a. Jest tak jakby telefonem w zegarku. Z kolei sportowe zegarki mają wiele przydatnych funkcji pomagających w monitorowaniu swojej aktywności.

Garmin  – wysokiej jakości sportowe zegarki

garmin - damski zegarek sportowyMarka stawia na bardzo wysoką jakość i ogromną funkcjonalność swoich produktów. Garmin – damski zegarek sportowy wyposażony jest w niezbędne aplikacje do monitorowania swojego zdrowia i postępów w aktywności fizycznej. Wszystkie zegarki sportowe wyposażone są w podstawowe funkcje, takie jak mierzenie ilości kroków, spalonych kalorii, przebiegniętego dystansu i pulsometr. Oczywiście każdy z nich pokazuje również godzinę – w końcu to zegarek. Jednak każdy model ma swoje dodatkowe funkcje. Chociaż wszystkie są wodoodporne, te przeznaczone na basen mają wzmocnioną ochronę przed chlorowaną wodą. Nie zaszkodzi im także sauna. Liczą również ilość przepłyniętych długości basenu. Sportowe zegarki fitnessowe, które cenią sobie kobiety odchudzające się mierzą nie tylko ilość spalonych kalorii, ale monitorują na jakim etapie procesu chudnięcia jesteśmy. Mierzą również procentową ilość spalonej tkanki tłuszczowej, posiadają również aplikację, w której możemy wpisywać pomiary ciała. Z kolei damski zegarek sportowy przeznaczony do wysokogórskiego trekkingu mierzy nie tylko ilość kroków, ale również stopień  pochylenia podłoża (w końcu inaczej nasze ciało pracuje, gdy idziemy po płaskim terenie, a inaczej jak wspinamy się pod górę.

Damskie zegarki marki Garmin mają tę zaletę, że wyglądają bardzo elegancko i kobieco. Są nie tylko praktycznym gadżetem do codziennej aktywności, ale również modnym dodatkiem. Bogata oferta marki pozwala znaleźć zegarek idealnie dopasowany do stylu życia, ubioru i charakteru danej osoby.