Zakopane to ostatnimi laty najpopularniejszy cel podróży większości Polaków. Podczas świąt czy weekendów drogę w tamte regiony cechuje nieustanny korek. Zakopane uważa się za zimową stolicę Polski lub też Sopot południa. Miasto oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Tatry i Giewont, więc nic dziwnego, że każdy chce spędzić tam choć parę dni w roku. 

Domy z bali popularne w Zakopanem 

ekskluzywne nowoczesne domy z bali w zakopanemJeszcze 50 lat temu Zakopane było małą, nieznaną wioską u podnóża gór. Obecnie jest znanym w całym kraju resortem, który może pochwalić się największą liczbą turystów w sezonie zimowym. Miasto jest popularne nie tylko ze względu na Krupówki, wspaniałe widoki i liczne szlaki górskie, ale też szybki i dynamiczny rozwój infrastruktury turystycznej. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie ekskluzywne nowoczesne domy z bali w Zakopanem, które wyróżnia nowatorski design i wiele ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Dom z bali to budynek, którego nie spotyka się często, dlatego intryguje jego unikalna forma. Ponadto drewniane domy kojarzą się właśnie z górami, a samo drewno to klasyczny i naturalny materiał o nieprzemijającym pięknie, które zapewnia wspaniały zapach lasu we wnętrzach. Ekskluzywne drewniane domy w Zakopanem łączą więc ponadczasowe i tradycyjne drewno z nowoczesnymi rozwiązaniami użytkowymi. W takim domu nie zabraknie modnej kuchni z wyspą, holu z garderobą, przestronnej łazienki czy spiżarni. Kluczowym miejscem dla przytulności wnętrza jest salon z kominkiem i dużym narożnikiem, a na letnie wieczory sprawdzi się duży otwarty taras pod pergolą. 

Domy z bali tworzone są z ręcznie ciosanego drewna, co nadaje konstrukcji unikalnego charakteru. Chcąc spędzić niezapomniane chwile w górskim resorcie, wybór ekskluzywnych domów z bali to strzał w dziesiątkę. Nic tak dobrze nie oddaje charakteru górskiej chaty, jednocześnie zapewniając nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, jak domy z bali. Wieczór przy kominku z unoszącym się zapachem drewna w takim miejscu to marzenie.