Wydajemy na nie setki lub tysiące złotych, więc to naturalne, że chcielibyśmy z nich korzystać jak najdłużej. Smartfony stały się już nieodłączną częścią naszego codziennego życia i wielu z nas nie potrafi się bez nich obyć. Komunikujemy się za ich pośrednictwem z rodziną i znajomymi, oglądamy filmy, sprawdzamy pogodę, zamawiamy jedzenie i kupujemy bilety lotnicze. Powinniśmy też odpowiednio je zabezpieczyć.

Wybór etui na telefon

etui do telefonuKiedy obsługa salonu wręcza nam pudełko z nowym telefonem, za który właśnie zapłaciliśmy sporą sumę, na pewno od razu przychodzi nam do głowy, że taki delikatny sprzęt łatwo zniszczyć. Producenci nowoczesnych smartfonów zapewniają nas często, że ich urządzenia są wodoodporne i niewrażliwe na upadki, jednak każdy, kto kiedykolwiek korzystał już z tego rodzaju gadżetu, wie, jak jest naprawdę. Dlatego warto wcześnie zaopatrzyć się w stosowne etui do telefonu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, ale niektóre nie spełniają właściwie żadnej funkcji ochronnej. Młodzież szczególnie upodobała sobie obudowy z cienkiego plastiku z nadrukami, które właściwie są tylko ozdobą, bo nie są w stanie uchronić telefonu przed uszkodzeniami czy zarysowaniem. Sprawdzonym rozwiązaniem są case’y z materiałów skórzanych, które dobrze amortyzują gadżet w razie upadku, a poza tym ładnie wyglądają i trudno je zniszczyć. W ofercie znajdziemy modele okładkowe, które zamyka się jak książkę, osłaniając ekran, a także prostsze back case’y, które będą odpowiadać użytkownikom, którzy nie lubią dodatkowych klapek.

Każdy telefon, nieważne z jakiego materiału został wykonany, jest podatny na uszkodzenia. Codziennie podczas użytkowania narażamy go na zarysowanie, upadek i pęknięcie. Możemy jednak w porę się zabezpieczyć, kupując dobrej jakości etui.