Bardzo się cieszyłam, kiedy udało mi się znaleźć takie zajęcie, które powodowało u mnie radość z wykonywanych czynności. Zawsze miałam problem ze znalezieniem miejsca dla siebie i nie byłam usatysfakcjonowana pracą na jakichś produkcjach. W końcu jednak, za namową męża, zaczęłam oddawać się temu co kochałam, czyli szyciu i szydełkowaniu. Zaczęło iść z czasem na tyle dobrze, że założyłam nawet własną działalność.

Firmowe logo na krówkach – dobre ceny

krówki z logo twojej firmy cenaTym samym założyłam działalność, w której oferuję ręcznie wykonywane przeze mnie rzeczy. Są to głównie rzeczy dla matek małych dzieci. Tworzę różne kocyki, pokrowce na różne rzeczy, czapeczki, chusty, pieluszki, rzadziej ciuszki i wiele, wiele innych produktów, na które akurat jest jakieś zapotrzebowanie. Dodatkowo personalizuję je, więc klientek mam bardzo dużo, które zarzucają mnie swoimi pomysłami na konkretne wykończenia. Mi to się podoba, bo dzięki temu unikam monotonii. Jako że staram się dbać o moją markę, to do każdego zamówienia chciałam dorzucać coś ekstra. Takim moim pomysłem były krówki z logo twojej firmy cena takich słodyczy była naprawdę fajna, szczególnie u jednego konkretnego producenta, z którym od samego początku współpracowało mi się doskonale. Zamawiam u niego takie krówki dosyć często, by móc dorzucać je właśnie do zamówień i zaskakiwać moje klientki za każdym razem, gdy cokolwiek u mnie zamawiają.

Z reakcji wszystkich moich klientek wiem doskonale, że bardzo im się podoba taka relacja między sprzedawcą a klientami. Doceniają tego typu upominki i przyznają, że krówki są przepyszne. Uważam, że to był jeden z najlepszych pomysłów w mojej firmie, na jakie wpadłam, bo pomógł mi on znacznie w wyrobieniu sobie odpowiednich relacji z ludźmi ode mnie kupującymi.