Od kiedy pamiętam moda była moją pasją. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam szaleństwa zakupowe w galeriach handlowych, na które wybierałam się zawsze z moją mamą. To właśnie mama nauczyła mnie zasad ubierania się, wpajając mi elegancki, prosty styl. Swoje zamiłowanie do ubrań przełożyłam na swoje zajęcie zarobkowe. Wyedukowałam się jako projektantka mody i krawcowa.

Elegancka sukienka specjalnie na święta

sukienki wizytowe dla dziewczynekUbrania, stylizacje, moda były od dziecka moim światem. Pasją zaraziłam mnie moja mama, która miała ogromną wiedzę na temat odpowiedniego ubioru. To od niej uczyłam się szyku i elegancji i i to dzięki niej zajęłam się zawodowo projektowaniem i szyciem ubrań. Przez długi czas tworzyłam kreacje dla kobiet, głównie na indywidualne zamówienia. Teraz moją uwagę zwróciły ubrania dziecięce, a przede wszystkim sukienki. Mam w ostatnim czasie dużo zleceń na sukienki wizytowe dla dziewczynek, głównie z tego względu, że zbliżają się święta. Każda mama chce, żeby jej pociecha czuła się wyjątkowo i tak też wyglądała w tym czasie. Najmodniejsze są obecnie proste sukienki, lekko rozszerzane od tali w dół, wykonane najlepiej z błyszczącego materiału. Najwięcej projektów mam w odcieniach czerwieni, zieleni oraz szarości. Ten ostatni kolor zahacza bardziej o srebrzysto- błękitne odmiany szarości. Materiał w tym kolorze jest niezwykle elegancki i pasujący praktycznie do wszystkiego oraz do każdego typu dziecięcej urody. Sukienki mają zazwyczaj długość do kolan, albo nieco poza nie.

Z racji tego, że zbliżają się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia, mam bardzo dużą ilość zleceń na sukienki wizytowe dla dziewczynek. Dominują wśród nich te wykonane z błyszczących materiałów w rozmaitych odcieniach zieleni, czerwieni a także szarości.