Nie wszystkie biustonosze służą do świetnego podtrzymywania biustu i zapewnienia mu świetnego wyglądu pod ubraniem. Część elementów bielizny jest właśnie po to, aby można było się w nich pokazać partnerowi. Nie ma znaczenia, czy dany stanik dobrze prezentuje się pod ubraniem, gdyż prawdopodobnie go w ten sposób nie założysz.

Biustonosze dla zmysłowych kobiet

biustonosz otwartyW ofercie sklepów bieliźniarskich można znaleźć produkty, które świetnie sprawdzają się dla zmysłowych kobiet, które chcą pokazać się w ciekawym wdzianku swojemu mężczyźnie. Oczywiście, nie jest to widok przeznaczony dla innych, a tylko dla niego. Przykładem takiego stroju, który można wykorzystać podczas intymnego spotkania we dwoje jest biustonosz otwarty. Jest to rodzaj stanika, który nie zakrywa całych piersi. Przykrywa jedynie ich fragment albo dolną część. Dzięki temu partner może podziwiać wyjątkowe kształty swojej wybranki, lepiej niż w zwykłym biustonoszu. Warto czasami wybrać taki strój, aby zaskoczyć swojego faceta. Na pewno jednak zdecydują się na to tylko panie, które nie wstydzą się tego, jak wyglądają i lubią miło zaskakiwać swojego partnera. Nie każda będzie miała odwagę, aby tak się ubrać. Na pewno jednak jest to ciekawy pomysł na urozmaicenie wspólnie spędzanych chwil. Jeżeli na co dzień dana kobieta jest na przykład bizneswoman czy osobą bardzo stanowczą, to tym ciekawiej będzie partnerowi zobaczyć ją w nieco innej odsłonie.

Pewnie nie będzie się spodziewać nowego wcielenia. Tym większe będzie jego zaskoczenie i oczarowanie. Oczywiście, aby użyć otwartego biustonosza, trzeba tego samemu chcieć. Kobieta musi na tyle dobrze czuć się w swojej relacji, aby chcieć występować w takim stroju przed swoim ukochanym. To już jest wybór indywidualny każdej osoby.