Kiedy w naszej rodzinie pojawia się nowy członek, chcemy dla niego jak najlepiej. Przede wszystkim wiemy, jak ważne jest stworzenie mu dogodnych warunków do rozwoju i zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa. Staramy się nie spuszczać małego skarbu z oka. Jednak powinniśmy również pomyśleć o potencjalnych zagrożeniach dla jego bezpieczeństwa, niezależnych od nas.

Fotelik do samochodu zapewniający bezpieczeństwo

bezpieczny fotelik samochodowy naniaJeśli jesteśmy zmotoryzowani i często udajemy się w podróż samochodem, oczywiste jest, że zabieramy dziecko ze sobą. Również w codziennych sytuacjach związanych np. z odwiezieniem dziecka do odległego przedszkola, przewozimy je w aucie. Mimo największej ostrożności, jaką zachowujemy w ruchu drogowym, nie jesteśmy w stu procentach w stanie uchronić siebie i pasażerów przed różnymi kolizjami czy wypadkami. Nie mamy wpływu na jazdę innych kierowców, ale mamy wpływ na to, by zapewnić ochronę naszemu dziecku. Wybierając bezpieczny fotelik samochodowy Nania chronimy dziecko przed poważnymi uszkodzeniami ciała podczas zderzenia z innym samochodem, czy przeszkodą na drodze. Odpowiednia ergonomia fotelika, czy wielopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają dziecku jak najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. A dodatkowo ważne jest, aby fotelik był wygodny – jak wiadomo, dzieci są niezwykle wymagające i sprostać ich potrzebom komfortu nie jest czasami tak łatwo.

Wybierając fotelik samochodowy dla dziecka kierujmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i atestami, jakie posiadają. Nie kupujmy fotelików używanych, ponieważ nie mamy pewności, czy są one bezwypadkowe i bez uszkodzeń wewnętrznych. Zapewnijmy naszym pociechom nie tylko bezpieczną podróż autem, ale także pełen komfort podczas samochodowej drzemki.